قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایتطراحی سایت در بسیاری از کسب و کارها از اهمیت بسزایی برخوردار است. طراحی سایت در واقع معرفی کسب و کار در دنیای مجازی می باشد که البته این معرفی معمولا با هزینه هایی همراه است. این هزینه ها مربوط به بخشهای متفاوت سایت می باشد، از خرید هاست و دومین گرفته تا طراحی صفحات.

با طراحی وب سایت مدیران هر کسب و کار، علاوه بر اطلاعات جامعی که در زمینه کسب و کار خود در اختیار دیگر کسب و کارها قرار می دهند می توانند محصولات و خدمات خود را جهت ارائه بر روی وب سایت خود معرفی کنند.

قیمت طراحی سایت نیز بر اساس خدماتی است که برای وب سایت در نظر گرفته می شود که با توجه به داینامیک یا استاتیک بودن آن متفاوت است. سایت داینامیک سایتی می باشد که بعد از طراحی مدیر می تواند با امکاناتی که در اختیارش قرار می گیرد تغییراتی را در وب سایت خود ایجاد کند پس به مراتب هزینه بیشتری را نیز شامل می شود. طراحی سایت هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. تبلیغات است در جهت پیشبرد فروش و اهداف شرکت. سرمایه گذاری در جهت معرفی و ارائه کالا و یا خدمات در دنیای مجازی.

قیمت طراحی سایت کاملا متغیر بر اساس زبان برنامه نویسی، نوع طراحی، مقدار فضای وب و مکان سرور، نوع خدمات و امکانات تعداد صفحات و نرم افزارهای مورد نیاز دارد ولی حداقل قیمت برای یک سایت معمولی البته با طراحی زیبا و برنامه نویسی سالم و امن 850 هزار تومان می باشد. این قیمت برای یک وب سایت تجاری با امکانات و قابلیت های حرفه ای تر حداقل از 1.5 میلیون تومان با بالا می باشد که بسته به امکانات و ابزار وب سایت متغیر است .

هرچه این امکانات قوی تر و کاملتر باشد، تغییراتی را که مدیر اعمال می کند دقیق تر و جزء تر خواهد بود پس به مراتب سایت با گذشت زمان ویرایش شده و کاملتر می شود. اما سایت استاتیک بیشتر جنبه اطلاعاتی دارد و تغییرات زیادی را نمی توان بر روی آن اعمال نمود پس در نتیجه طراحی آن نیز هزینه کمتری در بر خواهد داشت.

از دیگر هزینه هایی که در قیمت طراحی سایت تاثیر دارند می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • هزینه برنامه نویسی ماژول و امکانات سفارشی
  • هزینه طراحی گرافیک های متحرک و سه بعدی
  • هزینه ارتقا رتبه سایت در موتورهای جستجو بر اساس زمینه فعالیت و نحوه پیاده سازی وب سایت
  • هزینه افزودن زبان های خارجی و ترجمه محتوی
  • مقدار فضا و ترافیک وب سایت

>> جهت مشاهده پلن ها و تعرفه های طراحی سایت اینجا کلیک کنید

 

قیمت طراحی سایت

 
پرتال مشتریان

نماد اعتماد الکترونیک

نماد اعتماد الکترونیکی

گواهینامه السيتکس

پرداخت آنلاین

shora.png
nezamsenfi.png