برنامه نویسی وب سایت

برنامه نویسی وب، ایجاد سیستم های دینامیک و سیستم های مدیریت محتوا،برنامه نویسی سفارشی وب

در صورتی که به برنامه ای اختصاصی در محیط اینترنت احتیاج داشته باشید، کارشناسان ما با در اختیار گذاشتن تجربه و توان علمی خود در تمامی مراحل طراحی نرم افزار، طراحی دیتا بیس و پیاده سازی واسط کاربر در کنار شما خواهند بود

خدمات برنامه نویسی آراد پرداز ، طیف وسیعی از کاربران و صاحبان صنایع را در بر می گیرد، از وب سایت های کوچک شخصی تا فروشگاه آنلاین، همه در حیطه تخصصی آراد پرداز قرار می گیرند، شرکت های کوچک و بزرگ، شرکت هایی که مایل به ارائه خدمات آنلاین به کاربران خود هستند و همچنین شرکت هایی که فقط قصد اطلاع رسانی را دارند می توانند از خدمات تحت وب آراد پرداز بهره مند شوند.

امروزه برنامه نویسی وب و ایجاد سایتهای دینامیک جزء لاینفک طراحی سایت می باشد و بخش برنامه نویسی آرادپرداز با استفاده از نیروهای متخصص خود پروژها و ایده های تحت وب شما را در زمینه های زیر با رعایت کامل مسائل امنیتی و بر اساس اصول مهندسی طراحی و پیاده سازی می کنند.

  • برنامه نویسی PHP - jQuery
  • طراحی بانکهای اطلاعاتی MySQL و Oracle
  • ایجاد CSSهای بهینه برای وب سایت
  • استفاده از تکنولوژی WEB2
  • جاوا اسکریپت و XML
  • ایجاد توابع امنیتی در سطوح مختلف برنامه نویسی


برنامه نویسی سایتهای مدیریت محتوا
ایجاد سایتهایی با امکان تغییر و بروز رسانی توسط مدیر سایت با این دیدگاه که شاید مدیران اینگونه سایتها اطلاعات دقیقی از علم طراحی سایت ندانند ما را بر آن داشت تا اقدام به برنامه نویسی سایتهای مدیریت محتوا نماییم.
در پیاده سازی سایتهای مدیریت محتوا متناسب با نیاز کارفرما در هر بخش، اطلاعات و جداول آن قسمت را به صورت بانک اطلاعات پیاده سازی کرده و در بخش مدیریت اطلاعات بروز رسانی آن را در اختیار مدیر سایت قرار می دهیم .ر.


برنامه نویسی خدمات دولت الکترونیک
با الزامات دولت محترم به دستگاههای اجرایی در راستای ارائه خدمات الکترونیک به مردم شرکت آرادپرداز از اولین پروژه های دولتی خود با این دیدگاه نسبت به تحلیل و آنالیز اینگونه وب سایتها اقدام نمود .


سیستم های مدیریت آگهی
این سیستم حاصل تلاش چندین ساله بخش برنامه نویسی شرکت آرادپرداز می باشد که در آن با رعایت کامل موارد امنیتی در سطوح مختلف برنامه و بانک اطلاعات، سیستمی جامع را جهت انجام امور مربوط به مدیریت آگهی ها - محصولات و ... را بوجود آورده ایم که از نکات بسیار برجسته آن می توان به سرعت سریع پاسخ گویی در زمان اوج ترافیک سایت - محیط کاربر پسند و با امکاناتی ایده ال اشاره نمود.


سیستم پرتال پیشرفته آرادپرداز
سالها تجربه ما در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی وب و ایجاد وب سایتهای دینامیک و شناختی که از مشتریان پیدا کردیم ما را بر آن داشت تا سیستمی کاملا ماژولار و دینامیک با قابلیتهای بسیار انعطاف پذیر ایجاد کنیم، این سیستم به زبان برنامه نویسی PHP و بانک اطلاعات MySQL طراحی و پیاده سازی شده است و به عنوان یک سیستم قدرتمند مدیریت محتوا قابل ارائه به بخشهای دولتی و خصوصی می باشد.

سیستم B2B
یکی از انگیزه ها ی مؤثر در تولید این نرم افزار توسط آراد پرداز، نبود نرم افزار B2B قدرتمند در بستر وب در محصولات داخلی و همچنین در خواست برخی از مشتریان برای راه اندازی وب سایتهایی در این زمینه می باشد.
این نرم افزار نیز همچون محصولات دیگر آراد پرداز از ابتدا برنامه نویسی و تولید شده و فارسی شده نرم افزارهای آماده خارجی نمی باشد، لذا هیچگونه محدودیتی در توسعه ، پشتیبانی و ملاحظات حفاظتی ندارد و می تواند به عنوان بستری مناسب و مطمئن برای یک فعالیت بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد.

 

 
پرتال مشتریان

نماد اعتماد الکترونیک

نماد اعتماد الکترونیکی

گواهینامه السيتکس

پرداخت آنلاین

shora.png
nezamsenfi.png