طراحی پورتال

عبارت پورتال به معنى درگاه و در مى باشد . در حقيقت وظيفه يك سايت پورتال جمع آورى اطلاعات از منابع مختلف و ايجاد يك درگاه واحد براى دسترسى به كتابخانه اى از اطلاعات و خدمات دسته بندى و اختصاصى شده مى باشد . پورتال ها با اين هدف ايجاد مى شوند كه كاربران اينترنت بتوانند گردش خود را در اينترنت از طريق يك مدخل مدرن و ساخت يافته شروع نموده و هر موقع كه اراده كنند بدون هيچ مشكلى به نقطه شروع بازگردند.

پورتال سازمانی داتیس

از قابلیتهای مهم این پورتال استفاده از تکنیکهای Security Roles می باشد که بر این اساس پیاده سازی مدیریتهای توزیع شده بر اساس Roleهای مختلف و مجوزهای تعریف شده را امکان پذیر می سازد. لذا در سازمانهایی با ساختارهای سلسله مراتبی و وجود ادارت تابعه، یکپارچه سازی اطلاعات و ایجاد مدیریت توزیع شده زیر نظر مدیریت واحد و ارتباط کامل فی مابین این ادارات با سازمان اصلی از دغدغه های اصلی مدیران بوده است که ارائه این پورتال توسط شرکت آی تی شمس راه حل مشکل می باشد.

هدف ما از ارائه این سیستم ایجاد مدلی متناسب با سیستمهای مدیریتی شما و چارت تشکیلاتی سازمان شماست که متناسب با آن می توانید سیستم را Customize کرده و بصورت سیستمی جامع با مدیریت توزیع شده در بستر اینترنت و اینترانت استفاده کنید.

ویژگیهای شاخص پورتال داتیس

پشتیبانی از معماری سرویس گرا
به عنوان یكی از ویژگی‌های كلیدی پورتال داتیس آراد پرداز میتوان به این مورد اشاره كرد كه لایه ارائه سرویس درون پورتال به راحتی توسعه یافته و به خوبی با لایه منطق سرویس مورد نظر از یك ارائه كننده بیرونی یكپارچه می‌شود. به عنوان مثال امكان فراخوانی وب سرویس ها (به عنوان یكی از تكنیك هایی كه این معماری بر اساس آن ها بنا شده است)،توسط پورتال داتیس آراد پرداز پشتیبانی میگردد.


زیرساخت توسعه فرآیندهای سازمانی
بستر پورتال داتیس آراد پرداز زیرساخت مناسبی برای توسعه فرآیندهای الكترونیكی سازمان ها است. این پورتال با بهره گیری از مجموعه ای از ابزار ها و استانداردهای توسعه فرآیندهای سازمانی مانند موتور گردش كار، كیت توسعه فرم های سازمانی، امكانات و استانداردهای یكپارچه سازی با سایر منابع سازمانی و . . .، بتسر مناسبی برای تولید و ارائه خدمات الكترونیكی و پیاده سازی فرآیندهای سازمانی است


توسعه پذیری
پورتال داتیس آراد پرداز دارای زیرساختی كاملا توسعه پذیر است. كلیه كاربران این پورتال میتوانند نسبت به توسعه و ایجاد ماژول های جدید بر روی پورتال اقدام نمایند. مجموعه ابزارهای موجود بر روی بسته توسعه ماژول های پورتال داتیس این امكان را به كلیه كاربران می دهد تا بدون نیاز به دانش فنی و فارغ از تسلط كامل به زبان های برنامه نویسی نسبت به توسعه پورتال اقدام نمایند.


پشتیبانی مستمر و گارانتی ویژه

محصولات نرم‌افزاری ارائه شده از سوی این شركت از زمان ارائه دارای سه سال گارانتی ویژه و رایگان می باشد. گارانتی محصولات نرم افزاری آراد پرداز عبارتست از رفع خطاهای درونی نرم افزار (Bug) كه در طول دوره بهره برداری شناسایی شده و ارائه وصله‌های نرم افزاری (Patch) كه به منظور بهبود و اصلاح یستم ارائه میشوند. Patch های بهبود و رفع خطا معمولا در فواصل میان ارائه نسخ و برای رفع مشكلات حساس مانندد مسائل امنیتی شناخته شده .و مانند آن ارائه میگردد.

پورتال آراد پرداز همچنین دارای 6 ماه پشتیبانی رایگان و 5 سال تعهد خدمات پشتیبانی می باشد. ارائه خدمات پشتیبانی شامل ارائه مشاوره و راهنمایی جهت بهره‌برداری بهینه از سیستم، ارائه آموزش‌های موردی و رفع اشكال كاربران، همكاری در بازیابی سیستم در صورت خرابی (Recovery) در مواقع بروز خرابی سیستم(Crash) و... میباشد.ازجمله مزایای ویژه قراردادهای خدمات پشتیبانی نرم افزار پورتال داتیس آراد پرداز ارائه رایگان نسخ جدید نرم افزار در طول دوره پشتیبانی می‌باشد. دوره‌های زمانی ارائه نسخ جدید نرم افزار به طور معمول در بازه های سه ماهه صورت می پذیرد.

از جمله ماژولهای پورتال داتیس:

فرم ورود کاربر - فرم ثبت نام کاربران - رویدادها - پرسشهای متداول - مستندات - رویدادها و اطلاعیه ها - تبلیغات - اطلاعات و مندرجات - فرم نظر سنجی - فرم بازخور - نمایشگر صفحات - نمایشگر تصاویر - لینکها و اتصالات - مجموعه ماژولهای قوانین و مصوبات - ماژول ویزه اخبار - جستجو گر - ویرایشگر Text/Html - اطلاعات کاربران جاری - طراحی بانکهای اطلاعاتی - شبکه آب و هو - سندهای XML/XLS - طراحی فرمهای الکترونیکی - نمایشگر اطلاعات بانکهای اطلاعاتی - تالار گفتگو Online - انجمن - گالری عکس پیشرفته - وظایف کاری

برای مشاهده فهرست کامل امکانات پورتال اینجا کلیک کنید

 
پرتال مشتریان

نماد اعتماد الکترونیک

نماد اعتماد الکترونیکی

گواهینامه السيتکس

پرداخت آنلاین

shora.png
nezamsenfi.png