طراحی سایت

طراحی وب سایت آگهی نیازمندی ها NiazCMS

طراحی وب سایت آگهی نیازمندی ها NiazCMS


سامانه مدیریت آگهی نیاز, يک سيستم قدرتمند مديريت وب سایت آگهی و نیازمندیها جهت راه اندازی پایگاه های تخصصی آگهی - اطلاع رسانی - خرید و فروش - نمایشگاه های مجازی و ... می باشد .

 

مدیریت وب سایت املاک AmlakCMS

مدیریت وب سایت املاک AmlakCMS


نرم افزار مدیریت وب سایت املاک و مستغلات آراد با محيطي زيبا و امكانات ايده آل متناسب با هر بودجه , همراه قدرتمند شما در امر مديريت وب سایت املاك و مستغلات , خواهد بود.این سامانه به شما اين امكان را مي دهد كه بدون دانش فني و بی نیاز از هر گونه نرم افزار و صرفا با در اختیار داشتن یک رایانه متصل به اینترنت اطلاعات املاك موجود در وب سايت خود را مدیریت و بروز رسانی نمایيد .

 

سیستم مدیریت محتوی داتیس

سیستم مدیریت محتوی داتیس


آنچه واضح است اکثر مشتریان خواهان این مهم هستند که برای سیستم تحت وب خود (وب سایت) "محیط مدیریت" داشته باشند تا در صورت تمایل بتوانند شخصا اقدام به بروزرسانی نمایند.پورتال داتیس ، به شما اين امكان را می دهد كه بدون دانش فني و بی نیاز از هر گونه نرم افزار و صرفا با در اختیار داشتن یک رایانه متصل به اینترنت وب سایت خود را با ابزار و امكانات زير مدیریت و بروز رسانی نمایيد.

 

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری


کاملترین و پیشرفته ترین جستجوگر هوشمند خبر می باشد که برای جمع آوری اخبار از دیگر رسانه ها و سایت های خبری و ... طراحی شده. این جستجوگر هوشمند خبر منابع خبری را بطور متناوب جستجو میکند و اخبار جدید را با دقت بسیار بالا یافته و ذخیره میکند. عنوان و متن خبر و همچنین عکس خبر در صورت وجود را بطور کامل دریافت و سپس به همراه لینک منبع در وب سایت ثبت می کند.

 


پرتال مشتریان

نماد اعتماد الکترونیک

نماد اعتماد الکترونیکی

گواهینامه السيتکس

پرداخت آنلاین

shora.png
nezamsenfi.png